MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 11897452
nr 1189 7452
Matsalsgrupp
5 delar, Gustaviansk stil. Diameter: 110 cm. Höjd: 73 cm + 2 st iläggsskivor
Kondition: bordet med ytslitage/skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 juni 2018
kl 20:17:07
8/6 20:12:29
Den Gustavianska stilen